2011
06.24

Action Doom

Action Doom

Autor:   Stephen “Scuba Steve” Browning Soundtrack:   Julian Aubourg     (2004) Po předchozí náloži megawadů přichází chvíle pro změnu a od klasických Doom levelů se přeneseme trošku do jiné sféry. A to do sféry totálních konverzí, které doslova překopávají náš Doom do úplně jiné podoby. Je čas vám představit kultovní konverzi Action Doom. Pokud… více »

2011
06.16
Kamasutra part III

16. – Leeds Castle Přemýšlení nad hledáním východu z levelu ustupuje do pozadí a akce má zase navrch. Nacházíme se na ploše před hradní branou, kde se do nás pustí záplava enemáků. Jak si otevřeme bránu, dostáváme se do hlubin hradního sídla. Můžeme se vydat na obě strany, ale ve finále se oběma cestami dostaneme… více »

2011
06.13
Kamasutra part II

Jak jsem slíbil v minulém článku, po všeobecném shrnutí bude následovat podrobnější zmapování jednotlivých úrovní modu Kamasutra. Budeme postupovat chronologicky, mapku po mapce, jen s jednou výjimkou, kdy tajné úrovně zařadíme za level, z kterého se do nich dá dostat. Když se zpětně dívám na to co jsem vyplodil, tak z napsaného textu nakonec vylezla… více »