2012
01.29
Operation Overlord

Autor:  Nigel “Enjay” Rowand (2006) Operace Overlord představuje jednu z rozhodujících fází Druhé světové války. Jednalo se o vylodění společných spojeneckých sil na západním pobřeží Evropy a po úspěšném završení operace bylo nacistické Německo sevřeno klínem z obou stran, což umožnilo zahájit postupné osvobozování zabraných států Evropy a ve finále pak zasadit definitivní smrtelnou ránu… více »

2012
01.11
Zones of Fear - hledají se betatesteři !!!

Uplynulo jen pár dnů od publikace našeho novoročního zamyšlení, ve kterém jsme se zmínili o připravovaném ryze českém megawadu Zones of Fear z produkce následujícího autorského teamu: Damned, Des_Arthes, Enkeli, Jaeden a Klofkac. Je mi ctí zde uvést všem na vědomí, že práce na tomto WADu postoupily již do fáze beta, takže vydání kompletního dílka… více »

2012
01.08

Vstoupili jsme do Nového roku 2012 a doufám, že tento rok nebude pro nás rokem posledním, jak nám hlásí Mayský kalendář. V toto období počátečních prvních dnů roku se všichni věnují bilancování, a tak se i já trochu zamyslím nad tím, co se během více než dvou let existence našeho blogu událo tady na stránkách a… více »