2018
04.24

Going Down

Going Down

V dnešním článku nám Matthias přináší noční můru. Čiré zlo, jež procvičí vaše reflexy a řádně prověří vaše herní schopnosti v Doomu – originální megawad Going Down. Vstupte do výtahu prokletého mrakodrapu a v jeho 32 patrech prozkoumejte vražednou temnotu, která se za zdmi výškové budovy ukrývá. Autor: Cyriak „mouldy“ Harris (2014) Recenze: Enkeli33 (Matthias) Víte, kdo… více »

2018
04.12
Chainworm Kommando

Autor: Chainworm666 (2016) Soundtrack: AcidicVoid Jsou dny, kdy se vám nechce vzteky házet myší nebo rozbíjet klávesnici beznadějí z porážky od početných hord mutantů. Natožpak aby se vám kouřilo z hlavy luštěním složitých puzzlů či blouděním v komplexních labyrintech. Pokud byste zatoužili jenom chvilku příjemně relaxovat při hraní, tak mám pro vás v dnešním článku… více »

2018
04.09
Hell Revealed

Dnešní článek nám přiblíží kultovní megawad Hell Revealed – který se stal jedním z prvních zástupců slaughter žánru, v němž se proti vám postaví hordy nepřátel, pro běžného hráče ve zdánlivě nezvladatelném počtu. Neměl jsem nikdy chuť, podstoupit martyrium sebetrýznění a frustrace z obtížné hry. Proto jsem rád, že se dohrání megawadu a sepsání recenze… více »