2021
05.30

Psaní článků pro svůj blog jsem vždycky považoval jako zábavu a odreagování od každodenních starostí. Těší mne, že stránky se nakonec staly zavedeným zdrojem informací o Doomu a v  podstatě jedinou podobně zaměřenou stránkou v naší malé zemičce. A ještě víc mě potěší, když mají články odezvu i jinde. Kupříkladu když  novinka o Zones of… více »

2021
05.11
UAC Vinur Prime Research Base - REDUX

Autor: Zanieon (7. 5. 2020) Informace o levelu UAC Vinur Prime Research Base na mě vykoukla v jedné z Facebookových skupin věnované Doomu a jeho modifikacím (Old School Doom Only). Ve spojení s docela atraktivními screenshoty mě tento rozsáhlý level zaujal a hned jsem si ho uložil do adresáře s GZ Doomem, abych ho vyzkoušel…. více »

2021
05.04
Heretic Treasure Chest

DWmegawad Club CZ – duben 2021 Autor: Heretic Treasure Chest Team (16. 3. 2010) Tento měsíc nastává v rámci DWmegawad Clubu změna. Ze sci-fi světa budoucnosti z Doomu se přeneseme do fantasy říše plné magických stvoření a příšer. Na DoomWorldu se hraje originální Heretic, kterého má asi většina hráčů již zvládnutého. Jvempire tak pro české… více »