2012
09.12
Total Chaos - Amnesia na Doom enginu ?

Tak jsem si včera brouzdal svou e-mailovou schránkou a narazil jsem na odkaz na blog doomera jménem Wad´a´Holic, kde představuje vývoj svých dvou projektů. Jedním z nich je již hotová akčně – strategická modifikace Shotgun Frenzy, již ve verzi 1.4. Druhý rozpracovaný mod nese název Total Chaos. A právě ten mě donutil k sepsání dnešní… více »

2012
09.11
Zones of Fear průvodce - part III

21. Peace (Enkeli) Velice atmosférická a propracovaná úroveň, odehrávající se v gotickém sídle. Nenajdeme zde kobky či podzemní prostory, ale pobíháme po otevřeném prostranství hradu. Cílem je najít všech šest klíčů, jež nám otevřou bránu se spínačem, který poslouží k odstranění bariéry k východu. Na počátku úrovně se otočíme dozadu a v místnosti s pohyblivými… více »

2012
09.10
Zones of Fear průvodce - part II

11. Caves of Agony (Jaeden) Jak píše Damned v komentáři k naší recenzi Zones of Fear, tak jde o nejlepší Jaedenovu mapu. Skvěle kombinuje akci s pečlivým průzkumem prostředí. Úvodní část vzdává hold mapě 11 z Doomu II. Po vyčištění prostranství nad kyselinou se můžeme dát odbočkou doleva, kde se ovšem v podzemí zastavíme o… více »

2012
09.09
Zones of Fear průvodce - part I

Jak jsem již uvedl ve shrnujícím článku, projekt formátu Zones of Fear si zaslouží podrobnější rozbor jednotlivých úrovní. Zpočátku jsem uvažoval pouze o stručném pojednání o jednotlivých mapách, jak postupně za sebou leží a běží. Ovšem jelikož mnohé úrovně jsou docela komplikované, zejména ty Jaedenovy, tak jak postupně přibývalo řádků, z původně míněného popisu se… více »