2017
08.30
Ressurection of Chaos

Matthias pro nás připravil další článek ze své spisovatelské dílničky. Tentokrát se zaměřil na svůj oblíbený Hexen a přináší nám recenzi modifikace Ressurection of Evil. Autor: Christopher “Udderdude” Emirzian a spol.  (2005) Autor recenze: Matthias (Enkeli33) Když skončila éra vytáčeného internetového připojení a já vyměnil starou technologii za rychlé (na svou dobu rychlé) 24/7 připojení,… více »

2017
08.21
Operation UAC - Chapter 1

Autor: Chezza (7. 5. 2016) Operation UAC je dalším pokusem o vytvoření projektu ušitého čistě na míru modernizovanému rozhraní Brutal Doomu. Tentokrát nejde o plnohodnotný megawad jako třeba Starter Pack od Sgt. Marka IV nebo bohužel nedokončený Beyond Hell and Earth, ale pouze map pack obsahující devět úrovní. Operation UAC je prvotinou nadějného doomera jménem Chezza… více »

2017
08.15
Hocus Pocus Doom - preview

Dříve než se pustíte do čtení dnešní preview recenze zatím nedokončené totální konverze Hocus Pocus Doom, dovolím si přivítat na stránkách našeho blogu nového spolupracovníka. Určitě jej všichni znáte. Pokud uvedeme jména Zones of Fear, Fucking Hexen nebo CzechBox, jako tvůrce map je pod nimi podepsaný Matthias, v doomovské komunitě známý pod nickem Enkeli33. A… více »