2020
05.19
Massive Multiplayer Online Doom Experience #1

Pravidelní čtenáři mého blogu jistě vědí, že nejsem přítelem multiplayeru a preferuji výhradně hru pro jednoho hráče. Ale pokud se jedná o událost zásadnějšího charakteru na poli společných klání, informační servis u nás nesmí chybět. Pravidelná multiplayerová sezení probíhají v současnosti zejména na tradičních serverech ZDaemonu, ale také na podobně laděné spřízněné platformě Zandronum, určené… více »

2020
05.13
Penumbra - nový HeXen projekt od Enkeliho v přípravě

Krabička zápalek s motivem megawadu Czechbox ještě září novotou a Matthias, alias Enkeli 33, přichází se svým novým projektem. Jednou z jeho nejmilovanějších herních titulů je HeXen, a tak není divu, že nová modifikace bude určena právě pro tuto fantasy řežbu. Jméno Penumbra je jistě známo fanouškům hororových adventur z produkce studia Frictional Games. Penumbra je… více »

2020
05.08
Cluster Bloom

Autor: Bloom Team (1. 5. 2020) Celosvětová pandemie koronaviru (COVID-19), jež jako by z oka vypadla katastrofickým a apokalyptickým filmům, plní stránky internetu, televizního zpravodajství i sociálních sítí. Nelze se tomu divit, virová přítomnost všude kolem nás všechny nutí k bdělosti a ke změnám životních návyků. Situace bude bezesporu během na dlouhou trať, a tak… více »