2012
12.31
Call of Dooty II: Green Ops

Autor: Chubzdoomer (2012) Pokud jste před rokem četli moje Novoroční rozjímání, určitě jste si všimli doprovodného videa pod článkem, pod názvem If Doom was done today. Naivně jsem se domníval, že jde pouze o video a nenapadlo mě, že může jít o funkční modifikaci pro Doom. Až letošní, trochu opožděné vyhlášení Cacowards způsobilo, že se… více »

2012
12.29

Brütal Doom

Brütal Doom

Autor: Sgt. Mark IV (2010) Není pochyb o tom, že Brutal Doom je v současné době nejpopulárnější modifikací pro Doom. Jako svou modlu ji uctívají nejen doomeři, ale svými kvalitami zaujala i širší hráčskou veřejnost.  O tom svědčí skutečnost, že poslední verze 0.17, vydaná stylově na Halloween, se stala záhy po vydání nejpopulárnějším modem na… více »

2012
12.07
Doom 3: BFG Edition

Autor: id Software, Inc. Distributor: Bethesda Softworks LLC (2012) Firma id Software byla doposud symbolem technického pokroku v oblasti PC her. John Carmack jakožto technologický guru id Softu tvořil 3D enginy, které řádně prověřovaly výpočetní výkon našich miláčků. Bohužel poslední dobou již engine id Tech alespoň po obchodní stránce poněkud ztrácí dech a zatímco v… více »