2009
11.14
Aliens: Colonial Marines (demo)

Autor:  CyberwasteWADs (2007) V jednom z předchozích příspěvků jsme se věnovali klasickému zástupci totálních konverzí pro hru Doom – Aliens Total Conversion. Po vydání této konverze se časem objevili ještě další následovníci, pokoušející se hráčům přinést něco nového z Alien universa (Alien vs. Predator vs. Terminator a dále pro mne neznámé 4 add-on levely pro Aliens TC… více »

2009
11.11
Doom 64: Absolution

Autor:  The Doom 64 TC Team (2003) Ať se nám to líbí nebo nelíbí, Doom se již nevyskytuje pouze na teritoriu našich domácích miláčků – PC strojů, ale pronikl i na jiné platformy. Jistě, PC je jeho “rodnou hroudou”, ale tak jak rostla popularita celého doomovského kultu, objevovaly se postupně konverze různých verzí Doomu i… více »

2009
11.10
Aliens Total Conversion

Autor: Justin Fisher (1994) Všichni víme, že Doom nebyl první 3D akcí. A stejně tak víme, že modařská komunita se začala rozvíjet již v dobách Wolfensteina. Ale Doom byl první hrou, kde tvůrci nových levelů začali svou aktivitu rozvíjet takřka v masivním měřítku. Všichni pamatujeme četná CD tu s tisícovkou, tu s třemi tisíci nových… více »

2009
11.09
Pár slov na uvítanou

Vítejte u blogu, věnovaného klasice z nejklasičtějších – hře Doom a jeho následovníkům. Lépe řečeno – tuto hru zde ani nemá cenu rozebírat, protože byl v herních časopisech a na internetu zmíněn tolikrát, že psaní o něm by bylo mlácení prázdné slámy. Čemu bych se chtěl věnovat, jsou nové úrovně, kterých se za dobu existence… více »