2016
08.22
Idoom mapping contest: Quake World

Autoři: Method, Klofkáč, Des_Arthes, Enkeli33, Pipicz, Damned, Jaeden (2010) Ve světě jsou poměrně časté komunitní projekty, ve kterých se designéři snaží vytvářet mapy na zadané téma, velmi často s omezeným a mnohdy až šibeničním časovým limitem. Jako příklad může sloužit Tormentorova soutěž Doomjà-vu – It´s Never The Same, kterou jsme vám před časem přiblížili. I… více »

2016
08.04
Doom komiks - videorecenze od Lennyho

Autor videorecenze: Ondra “Lenny” Král Doom komiks, který spatřil světlo světa roku 1996, je jedním z doplňkových příběhových prostředků, který jak hráčům, tak v tomto případě i čtenářům přibližuje svět této kultovní hry. Pravda, nejde o vrcholné dílo světové komiksové tvorby a v kontextu jeho kvalit mariňáka z Doomu bez problémů s prstem v nose… více »

2016
08.02

Scythe

Scythe

Autor: Eric Alm, Kim “Torn” Bach (2003) Časopis SCORE, momentálně nejprodávanější periodikum věnující se počítačovým a konzolovým hrám na našem trhu, pod taktovkou staronového šéfredaktora Jana “Bludra” Modráka vzkvétá. Snaha o změny zavedených redakčních schémat a osvěžující pestrý obsah, nové rubriky např. v podobě rozhovorů, retro sekce, tématických článků či třeba zajímavé rozbory zážitků z… více »