2017
01.16
Total Chaos - první dojmy z alfaverze

Je tomu docela dlouho – zhruba 2.5 roku – co jsme publikovali poslední novinku týkající se modifikace Total Chaos. Nadějně vyhlížející projekt, bořící mýty a přenášející GZ Doomem modifikovaný idTech 1 engine za hranice svých možností, se po kolekcích obrázků a prezentačních videí konečně dočkal hratelné verze. Máme tak možnost si konečně vyzkoušet Total Chaos… více »

2017
01.11
DooM Medley (IDDQD for Bobby Prince)

Autor: Elguitar Tom (2017) S norským kytaristou Elguitar Tomem jste se na našem blogu již mohli setkat. Před 2.5 lety jsme přinesli krátkou zprávu o jeho hudebním videu, které nabídlo kompletní “live” koncert nejen pro posluchače, ale i  pro křepčící mutanty z Doomu. Novým počinem je tentokrát Doom Medley, které v kompaktním dvacetiminutovém bloku shrnuje… více »

2017
01.02

Trump Doom

Trump Doom

Autor:  TrumpDoom Team (28. 9. 2016) Období Silvestra a Nového roku bývá obvyklou příležitostí k bilancování. Zamyslet se, co přinesl uplynulý rok a s věšteckou koulí popřemýšlet ve snaze předpovědět, co nás očekává v době nastávajících 12 měsíců. Zejména obyvatelé Spojených států Amerických mají momentálně příležitost k úvahám, co je v roce 2017 čeká. Končí… více »