2012
04.27
Odamex Sunday Thunder

Dnešní krátký post je trochu mimořádný, neboť se vymyká striktně single playerovému zaměření našeho blogu. Ale myslím, že v kontextu naší české doomovské scény je třeba informovat i o událostech multiplayerových, zejména tehdy, pokud svým významem přesahují hranice naší malé zemičky. Dalším důvodem je v současné době absence pravidelného informačního zdroje, neboť idoom.cz je aktualizován… více »

2012
04.18

CQB

CQB

Autor:  Blackshadow Software (2010) CQB – neboli v plném znění Close Quarter Battle, je soubor metodiky a taktiky, zajišťující převahu v boji na extrémně krátkou vzdálenost. Zahrnuje nejen práci se střelnými či chladnými zbraněmi, ale i bojová umění a v širším smyslu i vlastní pohyb v nebezpečné oblasti. Je charakteristický pro jednotky speciálních ozbrojených sil… více »

2012
04.17
Crimson Canyon

Autor:              J S Graham  (2005) Soundtrack:     Ray Schmitz Za tu dobu, co se více či méně intenzivně věnuji hraní nových úrovní pro Doom, jsem si postupně našel své oblíbené autory, kteří mají svůj specifický styl a jejich dílka se mi dobře hrají. Jedním z mých nejoblíbenějších je… více »